Hikayemiz

1994'den Bugüne
Exit Ofis Mobilyaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 30 yılı aşkın tecrübesi ve dünya genelinde 800 kişinin üzerinde çalıştırdığı personeli ile 4 ayrı ülkede toplamda 50000 m2’lik alanda ofis ve ev mobilyalarının tasarımı ve üretimi üzerine çalışmaktadır. Exit Office, kendi üretim sahalarında tüm metal, plastik, ahşap parça ve aksamları üretmekte olup krom ve metal kaplama vb. gibi işlemler için uygun bir üretim altyapısına sahiptir.
Exit Office Ar-Ge birimi, tasarımlarla ilgili pazardan alınan geri bildirimleri dâhil etmek için faaliyet göstermektedir. Ayrıca Ar-Ge birimi; pazar araştırması, satış, satış sonrası hizmetler ve satış mühendisliği birimleri ile yakın ilişki içinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Exit Office’in üretim perspektifi, ürün görünüşlerine uygulanabilir dokunuşlara yönelimli olup dünyadaki öncü pazarlardan esinlenerek doğru çalışmalar sürdürmektedir. Ayrıca küresel modeller üzerinde değerlendirmeler yaparak kendi ürünlerine yeni ergonomik tasarımlar katmaktadır.
Exit Office tasarım biriminin en güçlü yönlerinden biri, uluslararası geçerli güvenlik testi olarak bilinen BIFMA/ANSI standartlarına göre tüm tasarımları geliştirmesidir. Uluslararası, ulusal ve firmanın kendi iç gereksinimleri ve standartlarını karşılayan donanımlı endüstriyel bir laboratuvara sahiptir.
Tasarım biriminin laboratuvarı, Exit Office’in diğer birimlerindeki gelişim politikaları sayesinde 2001 yılında uluslararası ISO 17025 standardı sertifikası almayı başarmıştır. Exit Office’in merkezi Türkiye/Bursa olup aynı zamanda Uzakdoğu ve Ortadoğu’da çok sayıda üretim tesisi ve ofisi bulunan uluslararası bir şirkettir.

Markalarımız

bünyemizdeki

EXIT OFFICE

EXIT KIDS

ARTINN